Уроки водіння на Лівому Березі: Лісовий масив, Дарниця, Чернігівська, Ленінградська, Лівобережна, Позняки, Харківський масив і др.

Про нашу автошколу       Програми навчання       Наш автопарк       Фотогалерея       Водіння на Лівому Березі       Контакти

 

Індивідуальні уроки водіння з інструктором

 

 

Автошкола "Лідер-Драйв" пропонує Вам індивідуальні уроки водіння з нашим досвідченим інструктором.

 

Наша автошкола надає можливість додаткових індивідуальних занять з практики водіння на МКПП і АКПП. Можна взяти додаткові уроки перед іспитом, якщо заняття за програмою вже від'їздили і відчуваєте необхідність в додаткових уроках. Також є можливість вже після отримання посвідчення водія взяти ще кілька індивідуальних уроків на автомобілі школи або на Вашому особистому автомобілі, щоб швидко адаптуватися до своєї машини і підтягнути те, що ще погано виходить.

 

Вартість 1 індивідуального заняття для учнів автошколи - 350 грн.

 

Вартість 1 індивідуального заняття не для учнів автошколи - 500 грн.

 

Уроки вождения Левый Берег, вождение с инструктором Киев

 

Ми будемо відпрацьовувати з Вами ті елементи, які викликають труднощі або ж поки не дуже добре виходять. Також ми відпрацюємо з Вами навички міського водіння, їзду в насиченому потоці, розвороти на міських клумбах і транспортні розв'язки і т.д.

 

В процесі навчання Ви дізнаєтеся багато різних корисних "водійських хитрощів", засвоїте різноманітні прийоми водіння, навчитеся приймати швидкі і правильні рішення в нестандартних ситуаціях.

 

Навчання проходить у цікавій та позитивній обстановці. Ви завжди відчуваєте підтримку нашого інструктора!

 

Уроки вождения с инструктором Лесной, автошкола на Лесном массиве

 

Автошкола "Лідер-Драйв" проводить заняття в будь-який зручний для Вас час - ранок, вечір, вихідні дні. При цьому ми займаємося практично по всіх районах Лівого Берега — це визначається ПОБАЖАННЯМИ кожного конкретного учня. Будучи провідною автошколою на Лівому Березі, ми відкриті для учнів з усіх районів Києва, незалежно від їх місця проживання і початкового рівня знань.

 

Наше кредо - працюємо до результату! Чекаємо Вас на наших заняттях!

 

Наші учбові машини:
обирайте будь-яку

Індивідуальні уроки
водіння з інструктором

Мультимедійна теорія: цікаво і ненудно

Для новачків:
особливості навчання

Маршрути водіння:
відгуки учнів

Обрати мову сайта:  УКР | РОС

2021 г. ©  Автошкола "Лідер-Драйв" на Лісовому масиві (Київ).
Уроки водіння на Лісовому масиві, водіння з інструктором Лівий Берег.