Уроки водіння на Лівому Березі: Лісовий масив, Дарниця, Чернігівська, Ленінградська, Лівобережна, Позняки, Харківський масив і др.

Про нашу автошколу       Програми навчання       Наш автопарк       Фотогалерея       Водіння на Лівому Березі       Контакти

 

Мультимедійне навчання в автошколі

 

 

У нашій автошколі діє принцип - теорія і практика доповнюють одне одного.

 

І якщо з практикою начебто все зрозуміло - ми вчимо Вас тому, що у Вас поки не виходить, - то теорія до приходу в нашу автошколу здавалася багатьом дуже нудним заняттям. Знаючи про такі стереотипи (часом небезпідставні), ми відразу поспішаємо повідомити - у нас всі теоретичні заняття проходять в абсолютно нестандартній, динамічній та захоплюючій формі! Плюс також використання мультимедійних технологій. Часом моделювання різних ситуацій нагадує цікаву і веселу гру, в якій беруть участь всі слухачі. Ось лише кілька епізодів наших повсякденних теоретичних занять:

 

Уроки вождения, автошкола на Лесном массиве

 

Автошкола на Лесном

 

Уроки вождения на Лесном

 

Получить права в Киеве

 

Автошкола Лесной массив Киев

 

Для наших учнів є авторські презентації за правилами дорожнього руху, причому вони чітко відрізняються для різних категорій слухачів. Ми розуміємо, що люди приходять з різним ступенем підготовки - від тих, хто на курсах дізнається про те, що в машині 3 педалі, до тих, хто маючи стаж водіння багато років, змушений відновлювати права і захотів підучити теорію. Першим має бути все зрозуміло. Другі повинні дізнатися щось нове і корисне для себе.

 

Ну і найголовніше. Практично всі наші слухачі, крім придбання дійсно потрібних знань в позитивній обстановці, не мають проблем зі здачею іспиту на права і впевнено почувають себе на непростих київських дорогах. Чекаємо Вас - ми впевнені, що Ви залишитеся задоволені! Ну і звичайно гарантуємо гарний настрій кожному нашому учню :)

 

Наші учбові машини:
обирайте будь-яку

Індивідуальні уроки
водіння з інструктором

Мультимедійна теорія: цікаво і ненудно

Для новачків:
особливості навчання

Маршрути водіння:
відгуки учнів

Обрати мову сайта:  УКР | РОС

2021 г. ©  Автошкола "Лідер-Драйв" на Лісовому масиві (Київ).
Уроки водіння на Лісовому масиві, водіння з інструктором Лівий Берег.