Лідер-Драйв

 

Автошкола для Лівого Берега Києва

Інтенсивне водіння по бажаним маршрутам

 

 

(096) 058-55-00

(095) 330-57-47

 

Уроки водіння на Лівому Березі: Лісовий масив, Дарниця, Чернігівська, Ленінградська, Лівобережна, Позняки, Харківський, Осокорки, Рембаза, Гідропарк і др.

 

Свій полігон

 

Нові машини

 

В будь-який час

 

Теорія онлайн

Про нашу автошколу       Програми навчання       Наш автопарк       Фотогалерея       Водіння на Лівому Березі Києва       Індивідуальні уроки       Контакти

Вибір програми
Уроки водіння
Учбові машини
Фотографії з занять

 

Програми навчання

 

 

ЯК ВИБРАТИ ПРОГРАМУ НАВЧАННЯ ПРАКТИЦІ ВОДІННЯ З НУЛЯ

 

Автошкола "Лідер-Драйв" на Лісовому масиві ретельно розробляє свої навчальні програми і завжди орієнтується в першу чергу на якість навчання. Для нас немає небажаних доріг або маршрутів — ми будемо відпрацьовувати техніку водіння навіть на дійсно важких ділянках, якщо це необхідно починаючому водієві. І як результат - після занять в нашій автошколі Ви отримуєте дійсно реальні і потрібні знання!

 

Спеціально для новачків наша автошкола розробила 3 навчальні програми, які відрізняються кількістю занять. Залежно від навичок і індивідуальних здібностей, кандидат у водії може підібрати для себе підходящу програму для успішної здачі іспиту в ТСЦ і для того, щоб і після проходження іспиту впевнено почувати себе на дорозі.

 

ЧОМУ МИ ПРОПОНУЄМО ТРИ ПРОГРАМИ, А НЕ ОДНУ

 

Тому що здібності у кожної людини різні: хтось вже має досвід водіння, а хтось ніколи не сідав за кермо автомобіля, але на практиці досить легко і швидко освоює всі нормативи, а у кого-то є страхи, з якими досить складно впоратися, і для подолання страхів і набуття впевненості потрібно пройти більше занять. Все індивідуально, і наш підхід в навчанні орієнтований виключно на якість. Для нас пріоритет - Ваша впевненість! Занять повинно бути достатньо для успішної здачі іспиту та впевненої їзди після отримання прав. Кому-то для вироблення міцних навичок водіння потрібно менше часу, ну а комусь більше - все залежить від індивідуальних особливостей учня. Виходячи з цього, ми пропонуємо 3 програми на вибір:

 

Програма
«МІНІМУМ»
(40 академічних
годин)

Програма
«СТАНДАРТ»
(50 академічних
годин)

Програма
«МАКСИМУМ»
(60 академічних
годин)

Рекомендується для
водіїв-початківців
з мінімальним досвідом
водіння

Навчання з «нуля» - рекомендується для водіїв-початківців без досвіду, які досить швидко опановують навички водіння

Навчання з «нуля» - рекомендується для водіїв-початківців без досвіду, яким потрібно трохи більше часу для впевненого освоєння навичок водіння

10 500 грн

12 500 грн

14 500 грн

18 практичних занять по 90 хвилин

23 практичних занять по 90 хвилин

+1 заїзд на екзаменаційний майданчик ТСЦ в подарунок

28 практичних занять по 90 хвилин

+2 заїзда на екзаменаційний майданчик ТСЦ в подарунок

 

Тривалість навчання: 2,5 місяці

Заняття по теорії: 1-2 рази на тиждень

Групи ранкового, денного і вечірнього буднього і вихідного дня

Практичне водіння: Індивідуально, з 07:00 до 22:00

 

У ВАРТІСТЬ КОЖНОЇ ПРОГРАМИ ВХОДИТЬ:

 

Подача автомобіля на внутрішній іспит та іспит в ТСЦ

Оплата послуг екзаменаційного майданчика ТСЦ при здачі внутрішнього іспиту

Витрати на водіння (бензин, ГСМ, антифриз, мийка тощо)

Теорія 100 академічних годин

 

ДОДАТКОВО ОПЛАЧУЄТЬСЯ:

 

Медкомісія - 300 грн

Держмито при отриманні прав - 227 грн

Прийом практичного іспиту на екзаменаційному майданчику ТСЦ - 200 грн

 

ЯК ВИБРАТИ ПРОГРАМУ

 

Наша рекомендація для новачків, які ніколи раніше не сідали за кермо автомобіля, вибирати максимальну кількість занять — це наші програми «СТАНДАРТ» або «МАКСИМУМ». Для учнів, які мали досвід водіння (керувати автомобілем навчили друзі або родичі, Ви вже знаєте як рушати, перемикати передачі), рекомендуємо вибрати навчальну програму «МІНІМУМ».

 

ФАКТОРИ, ЩО ВПЛИВАЮТЬ НА ВИБІР ПРОГРАМИ НАВЧАННЯ ПРАКТИЦІ ВОДІННЯ З НУЛЯ

 

1. РІВЕНЬ ПІДГОТОВКИ. Чи був досвід водіння, або ніколи не сідали за кермо?

 

2. ШВИДКІСТЬ ОВОЛОДІННЯ НАВИЧКАМИ ВОДІННЯ. Кожен з наших учнів засвоює навички керування автомобілем згідно його індивідуальним здібностям, тому при виборі програми потрібно орієнтуватися виключно на те, наскільки швидко Ви зможете навчитися керувати автомобілем в реальних умовах великого міста. Тут все індивідуально, і потрібно просто підібрати потрібну програму під себе.

 

3. НАЯВНІСТЬ СТРАХІВ. На практичних заняттях ми позбавляємо від всіх зайвих страхів, але якщо вони присутні, то для набуття впевненості нам потрібна більша кількість занять.

 

4. СТРЕСОСТІЙКІСТЬ. Навчитися їздити не так вже й важко. Інша справа, що при виникненні нестандартної ситуації (наприклад, в умовах іспиту або на важкому перехресті) зуміти взяти себе в руки і впоратися з емоціями або панікою. А для цього потрібно впевнено навчитися водити автомобіль, застосовуючи теоретичні знання на практиці. Тому якщо Ви знаєте, що в нестандартній ситуації починаєте нервувати, то потрібно домогтися впевненості на дорозі шляхом проходження достатньої кількості занять, вибравши програму «СТАНДАРТ» або «МАКСИМУМ». Коли Ви будете ВПЕВНЕНІ в своїх діях, то і Ваша емоційна нестійкість не буде Вам заважати, і Ви будете справлятися з управлінням навіть в самих нестандартних ситуаціях.

 

ЧОМУ ДОСТАТНЯ КІЛЬКІСТЬ ПРАКТИЧНИХ ЗАНЯТЬ – ЦЕ ТАК ВАЖЛИВО

 

1. ВИРОБЛЕННЯ ВПЕВНЕНИХ РУХІВ ПРИ УПРАВЛІННІ АВТОМОБІЛЕМ. На протязі навчання керуванню автомобілем на практичних заняттях, рухи кандидата в водії повинні поступово напрацьовуватися та відточуватися до автоматизму. І поки кандидат в водії не закріпить весь алгоритм дій управління автомобілем, щоб не замислюючись виконувати всі необхідні рухи руками і ногами (підвищення та пониження передачі в залежності від швидкості, перемикання передач «наосліп», плавний відпуск зчеплення, оцінка ситуації при перестроюванні в інший ряд по дзеркалу заднього виду), буде досить складно встежити за загальною обстановкою на дорозі і знаками. Ви почнете концентруватися на обстановці тільки тоді, коли не будете замислюватися про механічні дії, а для їх впевненого вироблення потрібен час і достатня кількість занять.

 

2. ЖОРСТКИ ВИМОГИ ЗДАЧІ ІСПИТІВ У ТСЦ. Зараз вимоги до здачі іспитів в ТСЦ посилилися, і якщо раніше іспит тривав від 5 до 15 хвилин, то зараз учня тестують від 30 до 60 хвилин, при цьому кількість помилок, які можна допустити при здачі іспиту, залишається незмінною - це 3 помилки на 2 етапи (майданчик + місто). Час здачі іспиту збільшився, відповідно більша ймовірність припуститися більше 3 помилок. Тому програми розроблені з урахуванням індивідуальних особливостей учня, так, щоб кількості занять вистачило для успішного складання іспиту та подальшої впевненої їзди на своєму автомобілі. Вироблення навичок вимагає максимальної концентрації від кандидата в водії, і, безумовно, достатньої кількості практичних занять для впевненої їзди по місту як в умовах іспиту, так і вже при самостійному керуванні автомобілем після отримання водійського посвідчення.

 

3. ЗДОБУТТЯ ВПЕВНЕНИХ НАВИЧОК. Іспит - це майже завжди стрес, тому в разі недостатнього закріплення навичок, в умовах стресу досить складно зосередитися, емоції і нерви беруть верх над недостатньо закріпленими навичками, тому при здачі іспиту часто випливають помилки, яких раніше кандидат у водії не допускав на практичних заняттях в більш спокійній і комфортній обстановці з інструктором. Виходячи з цього, вкрай важливо пройти достатню кількість практичних занять для набуття впевнених навичок, щоб навіть і в умовах іспиту відчувати себе комфортно.

 

До вибору програми навчання практиці водіння з нуля потрібно підійти вкрай серйозно, об'єктивно оцінити свої навички, швидкість сприйняття інформації і здатність навчатися.

 

Безумовно, наші досвідчені інструктори допоможуть Вам максимально якісно підготуватися до здачі іспиту, але і від Вас теж багато що залежить. Ви повинні розуміти, що для успішного оволодіння навичками водіння, перш за все потрібно виділити на це достатньо часу, на всіх практичних заняттях максимально концентруватися і слідувати вказівкам інструктора. Ваші бажання і мотивація неодмінно приведуть Вас до успішної здачі іспиту та отримання впевненості на дорозі, а наші професіонали допоможуть Вам у цьому. Пам'ятайте, багато що залежить не від «таланту» учня, а від старанності та бажання вчитися, і наше завдання - підтримати Вас у цьому бажанні!

 

Можна навчити БУДЬ-ЯКУ людину, якщо вона сама цього захоче. Запрошуємо всіх в нашу автошколу, щоб на практиці довести це!

 

Для запису на курси дзвоніть:

(096) 058-55-00, (095) 330-57-47, (063) 380-11-11.

 

Наші учбові машини:
обирайте будь-яку

Індивідуальні уроки
водіння з інструктором

Мультимедійна теорія: цікаво і ненудно

Для новачків:
особливості навчання

Маршрути водіння:
відгуки учнів

Мова сайту:  УКР | РОС

 

Записатися в автошколу

2024 р. ©  Автошкола "Лідер-Драйв" на Лісовому масиві (Київ).
Уроки водіння Лівий Берег Київ, водіння з інструктором Лівий Берег.
Тел.: (096) 058-55-00, (095) 330-57-47, (063) 380-11-11, (044) 383-93-22.