Лідер-Драйв

 

Автошкола для Лівого Берега Києва

Інтенсивне водіння по бажаним маршрутам

 

 

(096) 058-55-00

(095) 330-57-47

 

Уроки водіння на Лівому Березі: Лісовий масив, Дарниця, Чернігівська, Ленінградська, Лівобережна, Позняки, Харківський, Осокорки, Рембаза, Гідропарк і др.

 

Свій полігон

 

Нові машини

 

В будь-який час

 

Теорія онлайн

Про нашу автошколу       Програми навчання       Наш автопарк       Фотогалерея       Водіння на Лівому Березі Києва       Індивідуальні уроки       Контакти

Вибір програми
Уроки водіння
Учбові машини
Фотографії з занять

 

Мультимедійне навчання в автошколі

 

 

У нашій автошколі діє принцип - теорія і практика доповнюють одне одного.

 

І якщо з практикою начебто все зрозуміло - ми вчимо Вас тому, що у Вас поки не виходить, - то теорія до приходу в нашу автошколу здавалася багатьом дуже нудним заняттям. Знаючи про такі стереотипи (часом небезпідставні), ми відразу поспішаємо повідомити - у нас всі теоретичні заняття проходять в абсолютно нестандартній, динамічній та захоплюючій формі! Плюс також використання мультимедійних технологій. Часом моделювання різних ситуацій нагадує цікаву і веселу гру, в якій беруть участь всі слухачі. Ось лише кілька епізодів наших повсякденних теоретичних занять:

 

Уроки вождения, автошкола на Лесном массиве

 

Автошкола на Лесном

 

Уроки вождения на Лесном

 

Получить права в Киеве

 

Автошкола Лесной массив Киев

 

Для наших учнів є авторські презентації за правилами дорожнього руху, причому вони чітко відрізняються для різних категорій слухачів. Ми розуміємо, що люди приходять з різним ступенем підготовки - від тих, хто на курсах дізнається про те, що в машині 3 педалі, до тих, хто маючи стаж водіння багато років, змушений відновлювати права і захотів підучити теорію. Першим має бути все зрозуміло. Другі повинні дізнатися щось нове і корисне для себе.

 

Ну і найголовніше. Практично всі наші слухачі, крім придбання дійсно потрібних знань в позитивній обстановці, не мають проблем зі здачею іспиту на права і впевнено почувають себе на непростих київських дорогах. Чекаємо Вас - ми впевнені, що Ви залишитеся задоволені! Ну і звичайно гарантуємо гарний настрій кожному нашому учню :)

 

Наші учбові машини:
обирайте будь-яку

Індивідуальні уроки
водіння з інструктором

Мультимедійна теорія: цікаво і ненудно

Для новачків:
особливості навчання

Маршрути водіння:
відгуки учнів

Мова сайту:  УКР | РОС

 

Записатися в автошколу

2024 р. ©  Автошкола "Лідер-Драйв" на Лісовому масиві (Київ).
Уроки водіння Лівий Берег Київ, водіння з інструктором Лівий Берег.
Тел.: (096) 058-55-00, (095) 330-57-47, (063) 380-11-11, (044) 383-93-22.