Лідер-Драйв

 

Автошкола для Лівого Берега Києва

Інтенсивне водіння по бажаним маршрутам

 

 

(096) 058-55-00

(095) 330-57-47

 

Уроки водіння на Лівому Березі: Лісовий масив, Дарниця, Чернігівська, Ленінградська, Лівобережна, Позняки, Харківський, Осокорки, Рембаза, Гідропарк і др.

 

Свій полігон

 

Нові машини

 

В будь-який час

 

Теорія онлайн

Про нашу автошколу       Програми навчання       Наш автопарк       Фотогалерея       Водіння на Лівому Березі Києва       Індивідуальні уроки       Контакти

Вибір програми
Уроки водіння
Учбові машини
Фотографії з занять

 

Маршрути водіння: відгуки учнів

 

 

Автошкола "Лідер-Драйв" відрізняється від інших київських автошкіл зокрема тим, що дає можливість своїм учням вибрати будь-які бажані маршрути навчання. Тобто, Ви самі говорите, які ділянки руху на Лівому Березі міста Києва Ви хотіли б досконально вивчити.

 

Чому це так важливо? Справа в тому, що ми часто стикаємося з такою ситуацією: приходить в нашу автошколу новий учень, який виявляється вже вчився в іншій автошколі або ж у приватного інструктора. "У мене не виходить водіння по насиченим жвавим міським дорогам" (а їх в Києві з надлишком) - говорить він. Починаємо розбиратися, як його перед цим вчили, і з'ясовуємо, що навчання водінню проходило на тихих маленьких вуличках на околиці міста, де інші машини (і навіть пішоходи) - велика рідкість. А потім йому сказали: "Ну все, машину вести можеш, далі давай сам". Результат цього "навчання" очевидний - людина просто боїться водити машину по місту...

 

Ми теж починаємо навчання водінню на полігоні або ж по тихим маленьким вуличкам (в залежності від ступеня підготовки учня), але потім ми самі говоримо йому, щоб він вибрав потрібні йому міські маршрути. Комусь цікаво освоїти маршрут від будинку до роботи, кому-то потрібно вивчити складну для нього транспортну розв'язку або клумбу, кому-то хочеться освоїти нові шляхи по завантажених вулицях до улюбленого супермаркету і т.д. Тобто, людина і вчиться водити машину в міському потоці, і ОДНОЧАСНО разом з цим ще і "відшліфовує" потрібний йому маршрут!

 

Ну а вже після відпрацювання бажаних маршрутів, ми просимо всіх наших учнів поділитися враженнями. Публікуємо кілька таких відгуків без скорочень (критика тільки вітається, бо дає нам змогу вдосконалювати учбовий процес).

 

    

 

"Займалися вивченням маршрутів на Лісовому масиві, траси біля "Юності", дороги до Троєщини і повернення на Перова, потім вже по Броварському знову на мій улюблений Лісовий :) Спочатку було важкувато, але коли поруч сидить спокійний і впевнений у собі професіонал-інструктор, потроху починаєш і сам наповнюватися спокоєм і впевненістю в своїх силах. Потім на моє прохання протестували різні виїзди на Набережне шосе, розв'язки біля нового моста. Я задоволений, вивчив масу нюансів."

 

    

 

"Відпрацювували "повороти-розвороти" по Ленінградській площі (жахливе місце!), Виїзд з Гагаріна на Харківське шосе, далі прогнали кілька різних маршрутів по Харківському та Позняках (у мене там живуть родичі), поїздили по проспекту Возз'єднання, на закуску уздовж і впоперек відпрацювали "Лівобережну" і прилеглі околиці. Дякую! Все просто класс!!! Раніше побоювалася цих районів, а тепер із задоволенням буду тут їздити".

 

    

 

"Спочатку ми вдосталь наїздилися в районі Позняків і Осокорків, потім на моє прохання досконально вивчили кілька трас (Бажана, Ахматової і біля них). Потім ретельно "проїздили" дорогу з Тростянецької до Шолом-Алейхема на Лісовий (іноді забираю онука додому, тому дуже актуально для мене). Ну і наостанок інтенсивно поїздили по району Соцгорода, по Броварському і по Лісовому, причому я для себе відкрила такі вулиці, про які навіть в якості пішохода не знала. Сподіваюся, що тепер з їздою проблем не буде, спасибі чудовому інструкторові Євгену."

 

Раді усім Вашим думкам і побажанням, вибирайте будь-які маршрути! Ви будете їздити по будь-яким, навіть самим складним маршрутам - ми це гарантуємо!

 

Наші учбові машини:
обирайте будь-яку

Індивідуальні уроки
водіння з інструктором

Мультимедійна теорія: цікаво і ненудно

Для новачків:
особливості навчання

Маршрути водіння:
відгуки учнів

Мова сайту:  УКР | РОС

 

Записатися в автошколу

2024 р. ©  Автошкола "Лідер-Драйв" на Лісовому масиві (Київ).
Уроки водіння Лівий Берег Київ, водіння з інструктором Лівий Берег.
Тел.: (096) 058-55-00, (095) 330-57-47, (063) 380-11-11, (044) 383-93-22.