Лідер-Драйв

 

Автошкола для Лівого Берега Києва

Інтенсивне водіння по бажаним маршрутам

 

 

(096) 058-55-00

(095) 330-57-47

 

Уроки водіння на Лівому Березі: Лісовий масив, Дарниця, Чернігівська, Ленінградська, Лівобережна, Позняки, Харківський, Осокорки, Рембаза, Гідропарк і др.

 

Свій полігон

 

Нові машини

 

В будь-який час

 

Теорія онлайн

Про нашу автошколу       Програми навчання       Наш автопарк       Фотогалерея       Водіння на Лівому Березі Києва       Індивідуальні уроки       Контакти

Вибір програми
Уроки водіння
Учбові машини
Фотографії з занять

 

Для новачків: особливості навчання

 

 

Наш головний принцип: ми працюємо так, щоб навчити.

 

Ставлення до навчання у всіх різне. Хтось може подумати, що ходити на теорію - це заняття нудне і марне, все одно мало хто дотримується правил, головне навчитися їздити. Ми робимо все можливе, щоб на наших теоретичних заняттях було цікаво і доступно. Прийшовши на заняття, Ви не витратите часу даремно. Інформація, яку Ви отримаєте, стане в нагоді на практиці. А щодо вивчення правил, скажімо так: «Якщо у Вас є можливість вивчити правила, то чому б їй не скористатися».

 

Автошкола на Левом берегу

 

Люди приходять в нашу автошколу з різними рівнями підготовки. Тому вже на першому уроці завдання нашого інструктора - зрозуміти, з ким йому доведеться працювати. Якщо учень нічого не вміє, то тут просто беремо і працюємо від початку до кінця. Якщо інструктор бачить, що людина щось вміє, то в навчанні на це робляться поправки. Часто буває, що учень нам говорить: «Я вмію їздити». Починаєш його розпитувати і виявляється, що йому дали проїхати по прямій дорозі 500 метрів і сказали, що він відмінно впорався. Молодець, звичайно, що впорався, але працювати нам ще доведеться багато.

 

Крім навичок водіння, треба також і підготувати людину психологічно до водіння в умовах сучасного Києва. Тут потрібен чисто індивідуальний підхід. Тому рішення, коли пора виїжджати в місто, приймає інструктор.

 

Існує думка, що є люди, яким їздити не дано. Ця думка дилетантів. Ті, хто так говорить, можуть бути навіть хороші водії але, на жаль, нікудишні інструктори. Поїхати може будь-хто. За умови, що для нього немає медичних протипоказань. А ось скільки доведеться працювати з конкретною людиною - питання окреме. Як показує наша практика, в 95% випадків додаткових занять не потрібно.

 

Хорошая автошкола в Киеве

 

І ще, що важливо розуміти, ми можемо навчити Вас значно швидше, якщо Ви самі будете хотіти навчитися. Так, навчання не завжди веселе заняття - іноді Ви будете чути критику на свою адресу, але Ваше бажання навчитися має допомогти Вам впоратися з негативними емоціями.

 

Найпростіший приклад: вчимося рушати на майданчику, при цьому за 1,5 години учень ні разу не заглох. Висновок: Я ГЕНІЙ, ЯКИЙ МОЖЕ ВСЕ. Проходить час, виїжджаємо в місто і, наприклад, на перехресті хочемо рушити на зелене світло і тут лунає сигнал ззаду. Заглох. Паніка. Завівся. Намагається рушити, знову глухне. Висновок: ВСЕ ПРОПАЛО, Я НІКОЛИ не навчуся їздити.

 

ВІДПОВІДАЄМО: ЦЕ НЕПРАВДА.

 

Будь-який рух треба напрацьовувати тисячократними повтореннями і робити це бажано, маючи чіткі уявлення яким цей рух повинен бути. Коли працювали на майданчику, ніхто не заважав зосередитися на рухах ніг. У місті з'явилися фактори, що відволікають увагу, і тому нога спрацювала неточно. Якщо зосередитися, то все вийде. А щоб зосередитися, треба впоратися з емоцією, яка заважає бути уважним. Так що прийшов час інструктора втрутитися в управління. На те, щоб заспокоїтися, будь-якій людині треба час. Пройде час і все обов'язково вийде.

 

Ми намагаємося зробити процес навчання якомога м'якше, але на жаль, в житті іноді не виходить уникнути прикрощів - буває, що не відразу даються начебто прості речі. Але це - звичайна робоча ситуація, що легко вирішується при достатній старанності і поступовому здобутті досвіду. І тому багато залежить від учня: не стільки від «таланту», скільки від його уваги і бажання вчитися. Наше завдання полягає в тому, щоб підтримати Вас у цьому бажанні.

 

І ще раз повторимося, що можна навчити БУДЬ-ЯКУ людину, якщо вона сама цього захоче. І запрошуємо всіх в нашу автошколу, щоб на практиці довести це!

 

Наші учбові машини:
обирайте будь-яку

Індивідуальні уроки
водіння з інструктором

Мультимедійна теорія: цікаво і ненудно

Для новачків:
особливості навчання

Маршрути водіння:
відгуки учнів

Мова сайту:  УКР | РОС

 

Записатися в автошколу

2024 р. ©  Автошкола "Лідер-Драйв" на Лісовому масиві (Київ).
Уроки водіння Лівий Берег Київ, водіння з інструктором Лівий Берег.
Тел.: (096) 058-55-00, (095) 330-57-47, (063) 380-11-11, (044) 383-93-22.