Лідер-Драйв

 

Автошкола для Лівого Берега Києва

Інтенсивне водіння по бажаним маршрутам

 

 

(096) 058-55-00

(095) 330-57-47

 

Уроки водіння на Лівому Березі: Лісовий масив, Дарниця, Чернігівська, Ленінградська, Лівобережна, Позняки, Харківський, Осокорки, Рембаза, Гідропарк і др.

 

Свій полігон

 

Нові машини

 

В будь-який час

 

Теорія онлайн

Про нашу автошколу       Програми навчання       Наш автопарк       Фотогалерея       Водіння на Лівому Березі Києва       Індивідуальні уроки       Контакти

Вибір програми
Уроки водіння
Учбові машини
Фотографії з занять

 

Про нашу автошколу

 

 

Автошкола "Лідер-Драйв" на Лісовому масиві (м. Київ) запрошує всіх, хто хоче навчитися кваліфікованому водінню автомобіля або ж просто поліпшити свою водійську майстерність.

 

 

Поетапна оплата, відсутність прихованих платежів.

 

Якісне навчання практиці водіння з кращими інструкторами.

 

Індивідуальний графік уроків водіння, можна вибрати маршрути.

 

Свій автопарк навчальних машин - всі нові, займатися в них приємно.

 

Теорія заснована на реальних ситуаціях з життя.

 

Можливість відвідування лекцій з теорії в будні у вечірній час або у вихідні як в автошколі, так і онлайн.

 

Вчимо впевненій їзді в сучасному місті. Гарантуємо результат!

 

 

    

 

Наші інструктори проводять уроки водіння ПО ВСІМ РАЙОНАМ на Лівому Березі Києва. Наша навчальна машина приїде за Вами в потрібне місце і ми зможемо проводити навчання в тих районах, які Вас найбільше цікавлять, наприклад район Вашого проживання або ж дорога на навчання або роботу.

 

Автошкола Лесной массив Киев

 

Є можливість проводити навчання як на нашій, так і на Вашій машині. Також в розпорядженні наших учнів спеціальний полігон і оснащені навчальні класи для занять. Наша автошкола має державну акредитацію, тобто ми професійно і законно проводимо всі види навчання, в тому числі ефективно готуємо наших учнів до здачі на права.

 

Автошкола Позняки, Харьковский, Троещина

 

Ми проводимо навчання як за стандартними програмами нашої автошколи, так і за індивідуальною програмою - відпрацьовуємо те, що у Вас поки не виходить. На заняттях ми ретельно вдосконалюємо все "важкі" елементи водіння машини, відповідаємо на самі "нестандартні" питання, а найголовніше - в будь-якій ситуації завжди підтримуємо наших учнів, надихаючи їм впевненість за кермом.

 

На наших заняттях завжди панує дружня атмосфера. Які б труднощі не відчував учень, наш інструктор терпляче і спокійно буде продовжувати удосконалювати з ним елементи водіння, поки не почне виходити те, що ще вчора здавалося Вам чимось важким і недосяжним.

 

Автошкола Левый берег Киев

 

І ще: ми готові займатися саме тоді, коли у Вас буде вільний час (наш інструктор погодить з Вами бажані години для занять).

 

Інша додаткова інформація є в спеціальних розділах нашого сайту - радимо Вам ознайомитися з нею, щоб скласти повну думку про нашу автошколу:

 

Фотогалерея: навчання і водіння

Маршрути водіння: відгуки учнів

Для новачків: особливості навчання

Мультимедійне навчання в нашій автошколі

Водіння по бажаним районам: уроки водіння на Троєщині та Воскресенці

 

Чекаємо Вас в нашій автошколі в будь-який зручний для Вас час. Ми переконані, що у Вас АБСОЛЮТНО ВСЕ ВИЙДЕ! Разом ми це зможемо!

 

 

Наші учбові машини:
обирайте будь-яку

Індивідуальні уроки
водіння з інструктором

Мультимедійна теорія: цікаво і ненудно

Для новачків:
особливості навчання

Маршрути водіння:
відгуки учнів

 

Ви зможете підібрати програму навчання для себе в залежності від Ваших цілей. В нашій школі є програми як для новачків, які бажають отримати права, так і для водіїв, які хотіли б відновити свої навички водіння після довгої паузи. Також можна взяти кілька індивідуальних уроків, якщо у Вас поки щось не виходить. У навчанні водінню для нас завжди в пріоритеті є якість - ми працюємо на позитивний і твердий результат.

 

Автошкола пропонує зручний графік навчання теорії в ранкових, денних, вечірніх групах і групах вихідного дня. Додаткові можливості: індивідуальне водіння, повне навчання з нуля, відновлення втрачених навичок. Оплата навчання в автошколі поетапна.

 

Мова сайту:  УКР | РОС

 

Записатися в автошколу

2024 р. ©  Автошкола "Лідер-Драйв" на Лісовому масиві (Київ).
Уроки водіння Лівий Берег Київ, водіння з інструктором Лівий Берег.
Тел.: (096) 058-55-00, (095) 330-57-47, (063) 380-11-11, (044) 383-93-22.