Лідер-Драйв

 

Автошкола для Лівого Берега Києва

Інтенсивне водіння по бажаним маршрутам

 

 

(096) 058-55-00

(095) 330-57-47

 

Уроки водіння на Лівому Березі: Лісовий масив, Дарниця, Чернігівська, Ленінградська, Лівобережна, Позняки, Харківський, Осокорки, Рембаза, Гідропарк і др.

 

Свій полігон

 

Нові машини

 

В будь-який час

 

Теорія онлайн

Про нашу автошколу       Програми навчання       Наш автопарк       Фотогалерея       Водіння на Лівому Березі Києва       Індивідуальні уроки       Контакти

Вибір програми
Уроки водіння
Учбові машини
Фотографії з занять

 

Уроки водіння на Лівому Березі

 

 

Автошкола "Лідер-Драйв" проводить уроки водіння по всьому Лівому Берегу Києва, охоплюючи своїми учбовими маршрутами практично всі мікрорайони на Лівобережжі.

 

Маючи в своєму розпорядженні нові учбові машини різних видів, інструкторів з величезним досвідом навчання, власний полігон і свої учбові класи, ми проводимо уроки водіння не тільки на Лісовому масиві, але і в тих районах Лівого Берега, де Ви б хотіли проїздити деякі відрізки руху. Якщо Ви, будучи водієм-початківцем, проживаєте біля Ленінградської площі або часто їздите з Харківського масиву в бік Троєщини - ми разом з Вами відпрацюємо всі складні відрізки маршрута і вивчимо різні ситуації під час руху.

 

Уроки вождения, автошкола на Левом Берегу

 

Оскільки теріторіально ми - автошкола на Лісовому масиві Києва, багато з наших учнів також проживають на Лісовому масиві. Однак, зрозуміло, у більшості з них виникає потреба навіть на початковій стадії пізнання водійської майстерності виїздити в інші райони Києва або в заміському напрямку. Тому ми проводимо учбові поїздки не тільки по Лісовому масиву, але і виїздимо за його межі в прилеглі лівобережні райони. Ну а якщо Ви проживаєте в будь-якому іншому районі Левобережжя - ми можемо побудувати Вашу індивідуальну учбову програму з урахуванням всіх особливостей доріг, магістралей та перехресть Вашого района.

 

Вождение с инструктором Левый Берег

 

На відміну від інших автошкол, ми дуже гнучко будуємо Вашу учбову програму і маршрути руху по Лівому Берегу. Для нас немає небажаних доріг і маршрутів - ми будемо відпрацьовувати уроки водіння навіть на дійсно важких ділянках, якщо це необхідно водію-початківцю. І как результат - після занять в нашій автошколі Ви отримаєте дійсно реальні та потрібні знання!

 

Більшість користувачів Інтернета часто знаходять нас по запитам "автошкола на Лісовому масиві", "водіння на Лісовому масиві", "уроки водіння Лісовий масив", "водіння з інструктором Лісовий масив" і т.д. Однак ми під час нашого першого знайомства пропонуємо Вам самостійно обрати Ваші вподобання для навчання - Лісовий масив, Дарниця, Чернігівська, Харківський масив, Лівобережна і т.д. І, як наслідок, Ви окрім водіння автомобіля також зможете глибоко вивчити потрібні маршрути, що важливо для роблячого перші кроки водія.

 

Отже, якщо Ви водій-початківець або ж просто вирішили вдосконалити свої навички водіння, ми запрошуємо Вас на уроки водіння в нашу автошколу! Просто передзвоніть нам та узгодьте бажані маршрути та час навчання!

 

Наші учбові машини:
обирайте будь-яку

Індивідуальні уроки
водіння з інструктором

Мультимедійна теорія: цікаво і ненудно

Для новачків:
особливості навчання

Маршрути водіння:
відгуки учнів

Мова сайту:  УКР | РОС

 

Записатися в автошколу

2024 р. ©  Автошкола "Лідер-Драйв" на Лісовому масиві (Київ).
Уроки водіння Лівий Берег Київ, водіння з інструктором Лівий Берег.
Тел.: (096) 058-55-00, (095) 330-57-47, (063) 380-11-11, (044) 383-93-22.