Лідер-Драйв

 

Автошкола для Лівого Берега Києва

Інтенсивне водіння по бажаним маршрутам

 

 

(096) 058-55-00

(095) 330-57-47

 

Уроки водіння на Лівому Березі: Лісовий масив, Дарниця, Чернігівська, Ленінградська, Лівобережна, Позняки, Харківський, Осокорки, Рембаза, Гідропарк і др.

 

Свій полігон

 

Нові машини

 

В будь-який час

 

Теорія онлайн

Про нашу автошколу       Програми навчання       Наш автопарк       Фотогалерея       Водіння на Лівому Березі Києва       Індивідуальні уроки       Контакти

Вибір програми
Уроки водіння
Учбові машини
Фотографії з занять

 

Уроки водіння на Троєщині та Воскресенці

 

 

Інструктори нашої автошколи проводять уроки водіння на Троєщині та уроки водіння на Воскресенці. Запрошуємо мешканців цих районів на заняття.

 

Ми домовляємося з нашими учнями про зустріч у зручному місці, де наша навчальна машина чекатиме на Вас, після чого відразу приступаємо до водіння по масиву.

 

Специфіка уроків водіння на Троєщині та Воскресенці полягає в тому, що це великі спальні масиви зі значним населенням і, як наслідок, із досить великою кількістю автомобілів та інтенсивним трафіком. Поряд з цим, всі дороги тут рівнинні і досить широкі - на відміну, наприклад, від Подолу чи Печерська, де повно різних спусків, підйомів і всіляких вузьких "хитромудрих" вуличок. На перший погляд, це робить водіння на Троєщині та Воскресенці простішим, але це не зовсім так – велика кількість прямих рівних магістралей роблять рух досить швидким та інтенсивним. Не завжди тут є і зручні розв'язки, що ще більше ускладнює повсякденне водіння водіям-початківцям. Тому практичні поради наших досвідчених інструкторів, що навчають Вас водінню в умовах великого київського масиву, будуть дуже корисні. Ви дізнаєтеся безліч маленьких хитрощів і лайфхаків водіння спальним масивом - і ця практика дуже допоможе Вам у подальшій їзді містом. Та й само собою, тим, хто живе на Троєщині та Воскресенці, буде просто зручно займатися водінням біля місць свого проживання та не їхати для цього в інші райони.

 

Навчальні машини нові, займатися ними приємно. Відпрацьовуємо всі елементи водіння до результату – у Вас залишаться міцно сформовані навички та знання.

 

І ще. Ми ніколи не лаємося і не нервуємо - якщо машина заглохла на перехресті, то світ від цього не перевернеться. Ми завжди підтримаємо Вас у будь-якій ситуації!

 

Ну і ще один ексклюзив - навіть після закінчення циклу уроків з водіння, Ви завжди можете зателефонувати своєму колишньому інструктору для консультації або для отримання поради щодо будь-яких нюансів дорожнього руху.

 

Наша відмінність від інших полягає в тому, що уроки водіння на Троєщині та Воскресенці проводять ДІЮЧІ ІНСТРУКТОРИ автошколи "Лідер-Драйв" - тобто професіонали своєї справи з величезним досвідом. Вчити Вас буде не просто людина, яка вміє водити машину, а саме спеціаліст, що знає як донести до Вас дійсно потрібні та важливі знання.

 

      

 

Також для наших учнів є багато приємних бонусів – наприклад, ми можемо заїхати на полігон нашої автошколи на Лісовому масиві і там вдосталь позайматися на спеціальних ділянках полігону – наприклад, складному паркуванню чи заїзду в гараж.

 

Можливі спеціальні уроки, наприклад, підготовка до складання іспиту в ТСЦ (у територіальному сервісному центрі). І одночасно проводимо онлайн-заняття з теорії: групи вечорами та кілька занять у вихідні. Теорія триває один місяць плюс тиждень. Як показує практика, здебільшого іспит з теорії здається нашим учнем з першого разу без стомлюючих перездач. Ми знаємо, на що потрібно зробити акценти та які моменти відшліфувати до досконалості.

 

Ну і звичайно запрошуємо на уроки водіння на Троєщині та Воскресенці всіх початківців, які не мають жодного досвіду або мають лише мінімальний досвід. Обіцяємо, що поїдуть усі і при цьому з високим рівнем упевненості, без остраху насичених міських доріг і вулиць. Ми знаємо як навчити Вас впевнено керувати автомобілем!

 

Телефонуйте у зручний для Вас час! Готові розпочати заняття у будь-який момент.

 

Наші учбові машини:
обирайте будь-яку

Індивідуальні уроки
водіння з інструктором

Мультимедійна теорія: цікаво і ненудно

Для новачків:
особливості навчання

Маршрути водіння:
відгуки учнів

Мова сайту:  УКР | РОС

 

Записатися в автошколу

2024 р. ©  Автошкола "Лідер-Драйв" на Лісовому масиві (Київ).
Уроки водіння Лівий Берег Київ, водіння з інструктором Лівий Берег.
Тел.: (096) 058-55-00, (095) 330-57-47, (063) 380-11-11, (044) 383-93-22.